Her har du fargeklatten du trenger til vinteren! Så enkelt kan du få de fineste vottene med alle de beste fargene du vet ♥ Har du en pose med restegarn? Tenk på alle de nydelige vottene du kan strikke med det som mange andre hadde kastet! Hiv deg rundt og kom i gang!
Kjøper du oppskriften før mandag 28.oktober får du også 30%!
Garnet som er brukt i oppskrifter er DK tykkelse, altså ca 110 m pr 50 gr på pinne med en strikkefasthet på
26 m/28 Row Det følger med en step-by-step video om du skulle lure på noe
SEA GLASS MITTENS
Bildene over
5 størrelser
(Små barn til Voksen Large)
Strikkeoppskrift
* * * *
De BLÆS! Heldigvis ikke fra nord Passer fint når me skal ut å gå på en jærstrand (Solastranden) Ååå det skal bli friskt og godt, lenge siden eg har vært i sanden. Planen i dag er å få ryddet skrivebordet fordi eg skal
i gang med det SISTE prosjektet som skal bli med på Solamessen! DET har eg gledet meg til WoHoooo! Planen er å lage noen labels som eg skal bruke til så da kan eg også bryne meg litt mer på Cricut.
Vel vel, nå får eg ta meg en tur i kjøleskapet å se hva som skal etas!
LAG DEG EN FIN LØRDAG
Husk; Det er lov å kose seg!
Forundringsposer – 3 stk igjen
Strikkefisk – Godt å ha, fint som smågaver til strikkevenner!
GARN! Selger alt samlet for en billig penge!
Spleis til familien i Beirut, KUN 1 uke igjen!!
Go`klem fra Vibbedille
Vibbedille på Instagram
Vibbedille på TikTok