Nå er det ganske lenge siden eg bare har sluppet det eg har i hendene, klikket hjem en oppskriften, og ikke bare printet den ut, men også lagt opp PRONTO! Siden eg likevel sitter å strikker på Still Light`n hadde eg det perfekte garnet lett tilgjengelig: Jamieson Smith, samme garnet eg bruker i tunikaen, trenger bare litt av diverse farger så det går ikke utover tunikaen Men, til slutt vil det jo matche!
Ikkje sant disse var fiiine!?? Lærte meg også et nytt opplegg, jammen ikke verst! Lenge siden eg lærte noe nytt i strikking, det er gøy! Nå er det bare å håpe på at både tunika OG hansker blir ferdig! Hadde vært digg å brukt begge deler nå i vinter, tenker eg
AERT MITTS
Bildet over
2 størrelser
Strikkeoppskrift
Er blitt veldig glad i dette garnet, minner om Finull som også er et garn eg liker veldig godt. Slikt ullgarn er noe av det beste, spør du meg Godt og varmt ♥ I dag har eg ikke så mye tid å sitte her å drøse på kwisten…Søs henter meg senests kl 9 så det er bare å gønne på, er planen! Bare for å si det: Eg havnet på kjøkkenet
i går kveld, igjen! 3 pakker med kransekakedeig ble forvandlet til hjerter og stenger, klarte også å dyppe de
i sjokolade før eg la meg, og eg la meg faktisk 23.30! Det gjenstår bare å pynte de litt, melisglasur vettu På tide å få seg turklær for i dag blir det en lengre tur, blir herlig!
LAG DEG EN FIN DAG
Julekos Nr 3 <—Alle kan bli med!
Juleklem fra Vibbedille ♥
Vibbedille på Instagram
Vibbedille på TikTok
dette blir fine pulsvarmere ,et ukjent garn for meg ,men rein ull er gull :=) kos deg på tur
Ennå ein kakesort




God tur
Kjempefine! Flotte farger


