Det gikk jo akkurat!

 

Selv om planen var å komme meg tidlig ut, eg mener; Eg var på posten og Mega i god tid før kl 10 – Skulle kun hjem å spise, og hoppe i turtøy! Ble sittende å surre, snakke i mobilen – Ja i det hele tatt. Rett før kl 13 var eg på plass ved Store Stokkavann. Shorts og t-shirt med Goretex jakka rundt livet…Å ja, det ble klamt i korsryggen kan du si, men ikke en dråpe ovenfra! Bekymret meg ikke for regn, men alt det lynet som var meldt, ja det uteble totalt…Har fortsatt ikke hørt noe, men regnet kom i bilen på vei hjem 🙂 Nå er visst nok lyn og torden forventet å treffe oss i kveld, så sånn er det!

 

 

 

 

Ble en klam og fin tur i dag, var ganske så ensom på min vandring – Lite folk, men mange ender!
Godt eg som regel alltid har havre og frø i sekken 🙂

 

 

 

Sola tittet også frem, ja faktisk ganske ofte! Ble en fin dag og en herlig tur! Det trengtes!

 

 

 

Jadda, fornøyd med den! Godt å ha Stokkavannet rett over broen når man ikke “gidder” å dra langt av sted, men eg må komme meg i høyden igjen! Siden det er meldt lyn/torden igjen i morgen så drøyer eg nok fjellet til torsdag 🙂 Da er det igjen meldt 26 gr og sol, strålende! På søndag drar jo søs og eg til Stranddalen Turisthytte og den dagen er det meldt sol og 20 gr, det blir garantert en flott tur! Nei, på tide å sette opp surretempoet her på Hobbyrommet, har litt montering å gjøre, må bare finne noen passende knapper!

 

 

 

HA EN FIN KWELL

 

 

 

 

Go`klem fra Vibbedille 🙂
Vibbedille på Instagram
Vibbedille på TikTok

4 kommentarer

        1. Har ikke fått noen kommentar den 13. fra deg 😉
          Uansett hvor du skriver en kommentar i løpet av de siste 2 ukene får eg den opp øverst i systemet mitt

    1. Kan ikke legge opp turer etter værmelding. Ingen ting som stemmer. Men håper det blir opphold hos deg til helgens tur

Siste innlegg