Det bare måtte blir et par sokker i dag også…mye mulig det blir mange flere fremover, eg liker sokker og raker med meg alt eg syns er stilig! Disse er det, bambus sokker, ikkje i form av garn, men design.
Har du sett Bambus stammer? Vel, de ligner på sokkene
De er strikket i Light Fingering, dvs: Tynnere enn Fingering som er 4 ply, Light versjonen er 3 Ply. Så ja, eg vil tro at dette blir lekkert! Oppskriften er over 3 størrelser, blir dette for tynt for deg strikket du i vanlig Fingering og ta det nødvendige hensynet i forhold til størrelse, Eg vet f.eks at de perfekte Opalsokkene for meg er 72 m på pinne nr 2,5mm Da passer de alltid om det er helt vanlige sokker.
BAMBOO BUSG SOCKS
Bildene over
3 størrelser
GRATIS Strikkeoppskrift
* * * *
I dag kom eg meg tidlig opp! Litt over 06:00 var eg på beina, ca 1 t mer søvn enn i går. Tirsdag betyr styrketrening kl 10 – i skogen! Det regner og skal regne mer, ja det regner faktisk veldig mye så tenker eg putter regnbuksa
i sekken for søs og eg skal rundt Store Stokkavann etterpå! Mye mulig eg finner ut før eg går at eg like gjerne kan ta på meg den regnbuksa! Eg mener: Det BØTTER ned i øyeblikket *ler* men så er det noe med å være ute
i plaskregn også, forfriskende og ganske herlig så lenge man ikkje blir våt eller kald
Tja, eg har så god tid i dag at eg skal lage meg en god frokost å se en episode eller 2 med serie før det er tid for
å gå! Du kan jo få med deg en deilig GIVE AWAY som eg la ut i går Høsten er tid for kos, tenker eg!
LAG DEG EN GOD DAG
Go`klem fra Vibbedille
Vibbedille på Instagram
Vibbedille på TikTok
høres ut som en du skal få en herlig dag.



her blir det taekwondo fra kl 11.
så blir det god samvittighet senere for å sette seg ned med strikking.
ha en strålende dag